Vi hjelper bedrifter å motivere ansatte til mer aktivitet.

Hva tilbyr Myworkout?

Myworkout er basert på 25 års forskning fra NTNU, og hjelper små og store bedrifter til bedre helse, trivsel og produktivitet på jobb. Med morsomme konkurranser og en helseapp skaper vi en positiv snakkis på jobb, samtidig som vi kan redusere den biologiske alderen til alle som ønsker å delta.
  • Treningsapp til alle ansatte
  • Morsomme aktivitetskonkurranser som engasjerer
  • Treningsmotivasjon året rundt
  • Få rapporter på engasjement, produktivitet, sykefravær og helserisiko blant ansatte

Ta kontakt med oss i dag for en uforpliktende prat.

Snakk med oss
 

Ta kontakt med oss i dag for en uforpliktende prat.

Snakk med oss

Fordeler for din bedrift

Bedre sosialt miljø

Få arrangert treningskonkurranser som engasjerer og skaper en positiv “snakkis” på jobb. Hvem som konkurrerer mot hverandre bestemmer dere.

Bidra til bærekraftsmål #3

Ved å bruke appen til all aktivitet vil dere også kunne se hvordan deres ansatte bidrar til å oppnå FN’s bærekraftsmål nr. 3 “God helse”.

Passer for alle

Alle ansatte får tilgang til appen Myworkout GO. Appen gir personlig treningsveiledning og passer derfor til alle uansett fysiske form.

Se målbar effekt

Normalt reduseres biologisk alder med 7 år på 8-10 uker. Noe som statistisk sett gir 5 % økt produktivitet på jobb og redusere sykefraværet med 3,5 dager pr ansatt pr år.

Slik fungerer appen for ansatte

Integrerer med

Priser tilpasset din bedrift

Enterprise
500personer
17 990 kr/mnd

Ekstra person koster 15 kr pr måned

Large
300personer
13 990 kr/mnd

Ekstra person koster 20 kr pr måned

Medium
100personer
6 990 kr/mnd

Ekstra person koster 35 kr pr måned

Small
10personer
1 190 kr/mnd

Ekstra person koster 65 kr pr måned

Referanser

Kontakt salgsteamet

Bjarne Kosberg

Salgsansvarlig Norge

bjarne@myworkout.no

Christine Hammeren

Salgs- og markedssjef

christine@myworkout.no

Cornelis Elander

Salgsansvarlig USA

cornelis@myworkout.com

Johan Klavestrand

Salgsansvarlig Sverige

johan@myworkout.no

Knut Løkke

Daglig Leder og Gründer

knut@myworkout.no

Marianne Rønne

Salg og kundeansvarlig

marianne@myworkout.no

Marit Sofie Emaus

Kundeansvarlig

maritsofie@myworkout.no